+48 502 957 037 biuro@kk-kran.pl

  USŁUGI DŹWIGOWE – żurawie samojezdne oraz samochody z HDS

  Usługi dźwigowe szczecin, stargard oraz koszalin

  W ostatnich latach w Polsce pojawia się coraz więcej inwestycji budowlanych, przy których często potrzebna jest współpraca z branżą usług dźwigowych na wysokim poziomie. Przy niektórych zleceniach współpracuje ze sobą nawet kilka przedsiębiorstw, w których można wynająć dźwigi.

  Zapotrzebowanie na usługi dźwigowe na placach budowlanych jest ogromne. Przecież to właśnie za ich pomocą można przenosić m.in. materiały budowlane, maszyny  czy pojazdy. Posiadane w naszej firmie żurawie samojezdne powodują, że możemy dotrzeć wszędzie tam, gdzie wymagana jest praca z użyciem żurawi.

  Nic więc dziwnego, że usługi dźwigowe i wynajem dźwigów spotykają się z bardzo dużym zainteresowaniem. Przy praktycznie każdej inwestycji budowlanej potrzebne są dźwigi i żurawie, a nie każda firma budowlana może sobie pozwolić na zakup własnych pojazdów. Współpraca z nami, zapewnia najnowocześniejsze dźwigi i żurawie samojezdne, jest rozwiązaniem ekonomicznym i naprawdę wygodnym. Nasza firma wynajmująca dźwigi dostarcza pojazd w umówionym czasie i miejscu, oczywiście wraz z profesjonalną obsługą operatorską.

  Profesjonalny sprzęt maszynowy

  Jesteśmy firmą działającą na rynku już wiele lat, co sprawia, że sprzęt dźwigowy, w tym żurawie samojezdne są najwyższej jakości. 

  W naszej firmie usługi dźwigowe Szczecin postawiliśmy na najlepsze pojazdy o zróżnicowanym udźwigu, by móc bezproblemowo dobierać dźwig do każdego rodzaju zlecenia. Posiadamy najnowocześniejszy sprzęt (żurawie samojezdne, samochody typu HDS), który dostosowany jest do współczesnych norm i wymogów. 

  Żurawie samojezdne, które posiadamy sprawdzają się podczas prac drogowych, remontowo-budowlanych oraz transportowych. Regularne przeglądy i dozór techniczny zapewniają bezpieczeństwo i niezawodność, a dzięki swoim parametrom dźwig doskonale radzi sobie podczas pracy nawet na trudnym terenie. 

  Wynajem dźwigów – cennik

  Wynajmując u nas żurawie samojezdne i inne maszyny można mieć pewność, że podejmuje się współpracę z firmą, która oferuje konkurencyjne ceny i przystępne warunki współpracy. Każdy klient traktowany jest indywidualnie, a cennik usług dźwigowych jest elastyczny. Koszt prac szacowany jest na podstawie szczegółowych rozmów dotyczących informacji, takich jak lokalizacja realizowanych prac, rodzaj i wartość ładunku do przeniesienia czy czas potrzebny na zrealizowanie danego zadania. W przypadku zleceń bardzo skomplikowanych i nietypowych – zawsze można się porozumieć w kwestii warunków finansowych.

  Gdzie można nas znaleźć?

  Siedziba firmy mieści się w Szczecinie, aczkolwiek poruszamy się na terenie całego województwa zachodniopomorskiego. Jednym z kierunków, który obieramy to usługi dźwigowe Stargard, jednak dzięki żurawią mobilny dotrzemy do każdego zakątku kraju m.in świadcząc usługi dźwigowe Koszalin.